tr-TRen-US

MERKEZ HAKEM KURULU

MERKEZ HAKEM KURULU

Önümüzde yeni yapılanmaya ilişkin bir fırsat olarak görebileceğimiz genel kurulumuzu Mayıs 2019 itibarı ile gerçekleştireceğiz. Bu yapılanmanın ilk ayağında merkez hakem kurulumuzun revizyonuna duyulan ihtiyaca bağlı olarak; Sayın Mehmet ÖZERKMAN Baş Hakem olarak anılacaktır. Yapılan işin tekrar gözden geçirilmesi sonucunda Sayın Özerkman’ın “Federasyon Eğitim Kurulu”ndaki görevini de sürdürmesi öngörülmüştür.

İkinci etapta Sayın Bektaş GÜLDESTE, Ahmet Murat ÇELİK ve Mehmet İNCE’nin Baş Hakem Yardımcıları olarak öne çıkmalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Arkadaşlarımızın halen yürütmekte oldukları faaliyet konuları yanı sıra yeni yapılanmada yüklendikleri faaliyet konularını sürdürmeleri ve hakemlik müessesesi dışında görevlerinin de bulunmasını getirdiğinden sorumluluklarının bir kat daha arttığını, dolayısı ile şükran borcumuzun bir kat daha fazlalaştığını ve emeklerine şimdiden Teşekkürü bir borç biliriz.

Sayın Güldeste’nin Federasyon Eğitim Kurulu’ndaki görevi sürerken, Sayın Çelik “Basın ve Sponsorluk ilişkilerinin yürütülmesi”, Sayın İnce “Hakemlik Eğitim ve Gelişimi” konularında yeni sorumluluklar yüklenmiş olmaları nedeniyle kendilerini Kutlar, çalışmalarında başarılar dileriz.

TÜDAF Yönetim Kurulu

TÜRK DAMASI FEDERASYONU KOMİTELER SAYFASI İÇİN

TIKLAYINIZ!!!